Language
English فارسی العربی French русский

آدرس: تهران - خیابان احمد قصیر(بخارست) - خیابان هشتم- پلاک ۲۴

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۳۷۷۵۵

شرکت فومـن شیمـی


در سال 1343 نخستین واحد تولیدی تحت عنوان ایران گریس در تهران راه اندازی و با کوشش و استقامت بسیار در شهرک صنعتی رشت، شرکت فومن شیمی تاسیس شد که تا به امروز مشغول به فعالیت است. در طی این سالها، شرکت فومن شیمی با توانی بیش از پیش به حیات خود ادامه و روز به روز گسترده تر شد. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در تولید محصولات با کیفیت و متنوع با به کارگیری نیروهای متخصص همواره در تلاش جهت رضایت خاطر و خشنودی مشتریان و مصرف کنندگان است.امروزه شرکت فومن شیمی با برخورداری بیش از 1500 نیروی انسانی و عرضه ی بیش از 300 نوع محصول با ایده های نو و خلاقانه در جهت رفع نیازهای طیف گوناگون مشتریان کوشیده است. 

۱۳۵۵ تاسیس شرکت فومن شیمی

شرکت فومن شیمی در شهر صنعتی رشت واقع در استان گیلان فعالیت خود را آغاز کرد.هدف گروه محصول، خودکفایی صنعتی، رفع نیاز کشور در بالابردن تولیدات داخلی و رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده است.به دلیل کیفیت مرغوب، رعایت نکات ایمنی، بهره برداری از ماشین آلات پیشرفته و دانش فنی روز مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت.

۱۳۵۵ تولید ضدیخ کاسپین

ضدیخ کاسپین از سال 1355 به عنوان اولین محصول این واحد تولیدی به بازار عرضه و جزو یکی از ضدیخ های ممتاز بازار شناخته شد که موجب کاهش واردات محصولات مشابه و صرفه جویی ارزی در کشور گردید.

۱۳۵۵ تولید روغن ترمز فومن شیمی

در سال ۱۳۵۵ روغن ترمز به عنوان یکی دیگر از محصولات این واحد صنعتی به بازار عرضه شد. از سال 1368 محصولات روغن های صنعتی نظیر روغن واسکازین و هیدرولیک در دستور تولید قرار گرفته و به بازار عرضه شد.

۱۳۸۳ تولید روغن موتور کاسپین

تولید روغن موتور در سال 1383 با بهره گیری و مشاوره در خصوص فرمولاسیون محصول، مواد اولیه و استفاده از افزودنی های مرغوب با شرکت های بزرگ بین المللی،جهت تولید با نام تجاری کاسپین و کاسپین آریان آغاز شد. روغن پایه این محصول از معتبرترین تولیدکنندگان و پالایشگاه های روغن پایه داخلی و خارجی با سختگیرانه ترین فرآیند کنترل تامین میشود

ماموریت ما

شرکت مأموریت خود را خلق و تولید محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع خودروئی، خانگی و بهداشت فردی، منطبق با استانداردهای جهانی، با بهره‌گیری بهینه از فناوری روز جهان می‌داند.

کسب رضایت مشتریان و حفظ و ارتقاء خوش‌نامی سازمان از اولویت‌های مهم ماست. همچنین مزیت رقابتی ما قیمت مناسب، انعطاف‌پذیری (ساختار، فرآیند، محصول)، سرآمدی نیروی انسانی و شهرت نام تجاری خواهد بود.

مشتریان ما صنایع خودروسازی، خانگی و خانواده‌ها در داخل و خارج کشور می‌باشند. مسئولیت ما در قبال جامعه تلاش برای ایجاد توسعه پایدار، بهبود سطح اشتغال و وجهه عمومی و احترام به محیط‌زیست می‌باشد.

کارکنان حرفه‌ای، چند تخصصی و مدیران با دانش مدیریتی بالا سرمایه ما بوده و در سایه توسعه و توانمندی کارکنان تلاش می‌نماییم تا با افزایش سطح کارایی و اثربخشی عملکرد سازمان و با ایجاد ارتباطی بلند مدت، رضایت تمامی ذینفعان را به‌ طور کامل جلب نموده و شرکت بی‌وقفه مسیر تعالی را بپیماید.


چشم‌انداز ما

بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع خودرو، خانگی و بهداشت فردی در منطقه خاورمیانه با بیشترین سهم بازار و میزان فروش تا سال 1400

ماموریت ما

چشم اندازما

افتخارات و گواهی‌نامه ها